KURSE TË GJUHËS ANGLEZE, ÇDO DITË SIPAS MARRËVES..

Shitet nga: Beli 21 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
KURSE TË GJUHËS ANGLEZE PËR TË GJITHË TË INTERESUARIT

-KURSE GRUPORE
-KURSE NË DYSHE
-KURSE INDIVIDUALE

-ORGANIZOJMË EDHE KURSE INTENSIVE ME MARRËVESHJE


PËR MË SHUMË INFORMATA,

NA KONTAKTONI NË 044 339 714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim