Dj Tili bejm muzik ne dasma dhe ahengje te ndrys..

Shitet nga: Dj tili 19 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Për dasma
Dj Tili bejm muzik ne dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. TEL:
049-829-561 044-378-417 045-687-318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim