TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE DRENAS

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 02:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Për dasma
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

KARRIKA ME MBULESA DHE PA MBULESA

TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBULESA

TAVOLINA QIFTIT

TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME

TENDAT POSEDOJNE DHE NDRIQIM

TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN

REZERVO NE TEL (VIBER)

+383 49 81 71 81

+383 49 30 64 93

JU MIREPRESIM !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim