Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

Shitet nga: Ahmet 17 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Për dasma
Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450: 049 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim