dj per dasma

Shitet nga: Jeton 15 Maj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Për dasma
DJ TONY bejme muzik ne dasma dhe ahengje tuaja familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim