Kompania e Pastrimit OLTI GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OLTI GROUP 22 Gsh 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin dhe tharjen e Tepiheve brenda 15 min Transporti Gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim