Kompania e pastrimit OLTI GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OLTI GROUP 18 Gsh 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm larjen dhe tharjen e tepiheve brenda 15 min transporti gratis 045 200 211 049 679 748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim