Izolim me Kondor

Shitet nga: Ruzhdia 17 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Të tjera
Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha dhe Izolime te ftohta te banjove me kande te plastikes.
Viber--- +37744401126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim