Izolim me Kondor

Shitet nga: Ruzhdia 25 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Të tjera
Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha dhe Izolime te Ftohta te Banjove me Kande te Plastikes
Viber--- +377444355829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim