Servisim, Dekodim.Formatizim i kompjuterve

Shitet nga: valon 04 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Të tjera
Servisim, Dekodim, shitje per telefona, si dhe servisojm formatizojme te gjitha llojet e kompjuterve dhe llaptopeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim