Kryejm sherbime transporti me kran

Shitet nga: Kastriot 14 Jan 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Tek ne mundeni te sherbeheni me transport ne gjithe territorin e vendit.
Bejme transportin dhe ngritjen e peshave te ndryshme duke filluar nga 100 kg e deri ne 5000 kg me qmime te arsyeshme.
gjatesia e kranit eshte 9 metra
githeashtu transport per zall
kontakti ne viber +41765952714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim