Limozina Lincoln per dasma dhe ahengje

Shitet nga: driton 26 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Limozina Lincoln vetur per dasma dhe ahengje te ndryshme per vozitje modeste dhe komode me ndjesi te pa harrueshme. Per me shum informata dhe hollesi kontakto ne numrin "049621142 gjindemi ne drenas ju faleminderit per mirkuptim nga {Driton leku-drenas}.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim