Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jetmiri 03 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Prodhojmë dhe montojmë kubëza betoni: 6cm, 8cm, anësor 6x20x50, anësor 8x20x100, anësor 24x18x12cm, vazne për lule, ujor, blloka betoni me dimensione 12x40, 15x40 ,20x40, 25x40, kryejmë transporte të ndryshme me kamion me kran,(kioska, montimin e konstrukcioneve metalike, gjeneratorëve etj.)

-Sherbime me minibager....


Numrat për kontakt:
044-208-996
044-670-302
Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim