Transporte dhe sherbime me kran...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T. "JETMIRI" 11 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi

Bëjmë transporte te ndryshme si dhe ofrojme sherbime me kran ,firma jonë ofron edhe shërbime me bager 5 ton.

Poashtu prodhojmë dhe montojmë blloka betoni(25x40,20x40,15x40,12x40),
kubëza (6 cm dhe 8 cm),
anësor(6cm,8cm dhe 24cm),
vazo betoni(30x20cm) ( 55x37 ) dhe (40x33)-Ju mirëpresim !
Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim