Instalime te ujit Nxemjeve Keramik Sanitari

Shitet nga: Besnik 02 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kryejm instalime te ujit dhe kanalizimit te banjove me materiale me kaualitative ne treg.
Puna pë nje banjo kushton 200 euro.
Ndersa me material tonin instalimi per nje banjo kushton 550 euro

Kryejm montim te sanitaris te banjove.
Puna e montimit te sanitaris për nje banjo kushton 70 euro.

Kryejm instalime te nxemjeve qendrore te gjitha sistemet.
Puna e nxemjes komplet për nje shtepi dy kateshe kushton 450 euro.
Me material tonin instalimi i nxemjes qendrore me material baker me sistem me radiator për nje shtepi dy katshe kushton 1600 euro(vetem faza e pare).
Ndersa instalimi i nxemjes ne dysheme me material tonin per nje shtepi 200 metra katror kushton 3700 euro( kaldan e blen vet pronari).
Kryejm montim te keramikave te gjitha llojet.
Puna e keramikave për nje meter katror kushton 5 euro.
Kryejm instalime te fshisave qendrore.
Puna e instalimit te fshises qendrore kushton 250 euro, ndersa me material tonin kushton 700 euro.
Mirëmbajm nxemjet dhe testojm ato me qmim shume te volitshem.
Marrim edhe vetur me kompenzim
Mund te me kontaktoni edhe ne viber: +38649685645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim