Kompenzim me vetura Gilindera Dyr nga hekuri

Shitet nga: Sadik 16 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Te gjitha llojet e gilinderav Dyrve nga metali si dhe themelin me beton per gilindera pranojm edhe kompenzime te ndryshme vetura materjal ndertimor vegla pune mjete bujqsore. Na komtaktoni ne nr dhe viber + 377 45 258 990. Bmw mercedes fiat pezho golf audi te4 te5 sprinter opell dacia zafira fergusan ursuz passat kombi kamijon dritare dyt blloka ciment greda e teje etje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim