Moler Ofert Speciale

Shitet nga: Moler 28 Qer 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive Lokaleve dhe Zyreve,jemi ekip shum e mir ,ne ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart ,dhe punet kryhen shpejt dhe mir ,kemi pervoj ne ket lami ,nuk bej pikjen e dyshemeve apo te sendeve tjera,nuk osht e nevojshme te qiten sendet per jashta,se i mbulojm te gjitha ,e nuk kon munsi per tu pikur,kshty qe ju mbetet vetem te na telefononi dhe shtepia apo banesa juaj te ngjyroset mir dhe lir, ju mirpresim ne numrat e tel: 044 552 989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim