Vazo betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T. "JETMIRI" 03 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Prodhojmë vazo betoni me dimensione 40x33 cm, vazo 55x37 cm të cilat shërbejnë për mbjelljen e luleve, mbrojtjen e dheut (mure mbrojtëse), si dhe vazo 80x40 cm për dekorimin e oborreve etj...

Ju mirëpresim !

Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim