Kashte dhe San

Shitet nga: imer 29 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes 20 duj te Kashtes (qmimi 1euro duki)
Dhe 40 duj San qmimi(2euro duki)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim