Kumbulla me shumic dhe pakic

Shitet nga: Besart 01 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesh kumbulla me shumic dhe pakic. Pres blers serjoz. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim