Kunguj dhe Fara te Kungujve

Shitet nga: Ramadan 26 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shiten Kungujt dhe Farat e Kungujve.
Farat 4Euro /kg ndersa kungujt 1 Euro/copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim