Shes lakra me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: Shaip 09 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes lakra me shumicë dhe pakicë, lloji bravë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim