Grure 10T

Shitet nga: afrim 10 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes grure mbi 10.000 Kg, eshte shume i mire dhe i kualitetit .
Per me shume informacione na shkruaj ne facebook : https://www.facebook.com/xhenndi?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim