Shisha nga gjami

Shitet nga: besmir 07 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
shes shisha nga gjami me pakic dhe shumic shishat e vogla jan 25 cent kurse te mdhajat jan 50 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim