paisje sportive

Shitet nga: rriki 22 Sht 03:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Te nderuar blers paisjet jan te cilsis se lart dhe origjinale duke filluar prej syzav te markav te njohura per sport qe ka shum lloje dhe per te gjitha moshat dhe jan origjinal Ora dore te cilsis se lart qe permbajn mats te zemres gjat vtapimit dhe hecjes dhe shum funksione tjera dhe te garantuara ne uj kudo jesh _shlema per becikla pumpa beciklav dhe topa shala beciklav dorza fitnesit dhe beciklav kabllo per mbushje te batarive te veturav dhe shum sende tjera drite per becikla e tjera qmimi simbas marveshje dhe garanci per kialitet dhe gjithqka vje prej Frankfurt deutlich te firmav te njohura mbrojtce te gjunjev per ngasje te beciklac veshje sportive per becikla drita beciklav e shum lloje sportit etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim