tesha

Shitet nga: sssssss 30 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Inventarin me mall komplet(tesha per te rritur)me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim