10 kompjuter

Shitet nga: Dushi 23 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   580 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shiten 10 kompjuter 8 copa Dell 2.9 , 1gb kurse dy HP sidhe katër monitora të holl 15 inq kompjuteret të gjith jan në gjendje të rregullt punojn shum mirë me përformancat që ikan, kompjuterët kan të instaluar vetëm kanterin 1.6 , mund ti provoni të gjithë, arsyja e shtjes vetem se ikam bler tjer dhe nuk më duhen më qmimi 650 euro, numri kontaktues 044274752 dushi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim