Dell Inspiron

Shitet nga: Dell 27 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptop Dell Inspiron N5110
Core I5 2.3GHZ
RAM 4GB
HDD 500GB
Graphic Cart HD 3000
DVD RW
Batarin e re e ka dhe adapterin e ri.
E mban rrymen mbi 3 orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim