HP Pavilion DV4000

Shitet nga: sam 03 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop HP Pavilion DV4000

Windows 7 Ultimate

Intel Centrino 2000 GHz
RAM 3GB
HardDisk / 80GB
Monitor 15.4 Bright Display (wide)
DVD RW
WiFi
Bateria deri 1ore.

Llaptopi eshte pothuajse i ri dhe punon perfekt.
E shes me garancion.

049441383
lenovo acer ibm sony iphone samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim