Llaptopë

Shitet nga: adem 12 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes apo mamir ndrroj loptpin asusu mini,,,,,,,,2 giga ram,,,,1.67mgh,,,,asht irujtub dhe punon mir baterin eka te dobt,,,,,e ndrroj menaj loptop tmadh ,,,naj toshiba hp etj tmadh e trujtun qe punon pa probleme,,,,,mendrrim shtoj pak euro ........kontakt imail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim