Samung ipad 3

Shitet nga: Flori 02 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Tableta
Eshte ne gjendje shum te mir eshte i ri perpos do grritha shum te vogla i ka para dhe mbrapa . Eshte i ardhur nga zvicrra per me shum kontaktoni ne numrin +37745559745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim