Call of Duty Modern warfare 3 PS3

Shitet nga: Blin 13 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Lojë , Call of duty mw3 e prodhuar nga kompania ubisoft per ps3 e re vetëm një muaj e përdorur .
Mundsitë : Online , zombie dhe campaign etj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim