Soni2dhe soni1

Shitet nga: Meti 03 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
Shes soni1 dhe soni 2 jan ne gjendje te rregullt vetem gabllat I mungojn
Soni2 - 30ero
Soni1 - 10 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim