Sony 2

Shitet nga: habib 23 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Eshte me 7 cd dhe me mory card dhe nje dorz krejt asht ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim