Sony Playstation 2

Shitet nga: Altin Krasniqi 30 Gsh 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Drenas
Shes sony playstation 2, eshte ne gjendje shum te mire punon shum mire e sapo ardhur nga austria , I ka te gjitha pjeset por ka vetem nje gjuestik.
Se bashku me sony vijne edhe keto lojra:
Pes 2014, Pes 2013, Pes 2010, Fifa 8, Need for Speed, dhe disa lojra tjera...

Nderrimi I mundshem me telefonn si: Iphone 4 dhe Samsung Galaxy.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim