Xbox360

Shitet nga: xbox360 29 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Drenas
SHes urgjnd xbox360 ne gjendje te rregullt i ardhur nga Gjermonia nuk ka hardisk vjen me dy cd origjinale
fifa12 dhe battle bady company 2
e shes per arsye se nuk di me lujt me ta
me qmim shum te volitshum
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim