Bufera

Shitet nga: buferi 30 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes buferat te ardhur nga zvicrra . JBL, u shit - kto tjerat jan pa shit BLLAUPUNT- MAGNUM po ashtu edhe zmadhusit per me shum kontaktoni ne tel 044 552 883 049 552 883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim