Equalizer ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Classics-KS 10 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Marantz eq430 Equalizer ne gjendje te rregullt

* eksond@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim