Kabllo Origjinale per BASS Tunning

Shitet nga: Tunning 23 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes kabllot per vetur te ardhura nga zvicrra ORIGJINAL per Bass system Tunning,
Kane gjatesi 5 meter , 2 siguresa High Amper Fuse etj etj.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim