Kasetofon radio per vetura

Shitet nga: armend 08 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
kasetofona prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim