Muzik per Vetur

Shitet nga: Pajisje Audio 05 Jan 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Muzik per vetur

Pajaqall dhe Buzuk Sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim