Paiqall

Shitet nga: Titi 06 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes paiqallen ne. Gjendie te rregullt po ashtu baj nrrim.....me nai soniiii..?nr vetem ne viber +38649671925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim