Pajaqallen

Shitet nga: Nasip Gashi 09 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes pajaqallen ne gjendje te rregullt punon shum mir ka za te fort eshte e ardhur nga gjermania qmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim