Muzik per vetur

Shitet nga: Kushtrim 15 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 1000watt
Subofer per vetur e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim