Studjo

Shitet nga: Fatlum 19 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet studjo 7700 vat siq poe shiheni edhe vet aka ni defekt 40 euroo bahet per mashum infortmata kontakto ne numrin e telefonit +38649696485 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim