Zmadhues (Pajaqall)

Shitet nga: xxxxxxx 19 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shihni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim