Zmadhues

Shitet nga: Nasip Gashi 19 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes pajaqallen ne gjendje te rregullt eshte e rujtne shum e ardhur nga gjermania qmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim