Kamer

Shitet nga: Eronit Plakiqi 07 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
kamer e vogel e fsheht me qip 2GB dhe nje dekorim per telefon ,lloptop ose kompjuter
Ne komunen e drenasit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim