Ndrrim me ekran S4

Shitet nga: besart 28 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
pauqalla zmadhusi 1600 watt shum e fort per kerr kush ka marak muzik asht orginal TZS*First Austria Car Radio Amplifer FA - 4400*1600W*unbenutzt*Anleitung*OVP pauqall shum e mir asht e fort per kerr 1600watt orgjinal zmadhus zeri baj ndrrim me telefon dhe me ndoni sen tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim