Sony PlayStation 2

Shitet nga: Edison Krasniqi 04 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shitet sony PlayStation 2 ne gjendje te rregullt sony permban 2 gjestika origjinale 6 cd te llojeve te ndryshme si dhe kabllot arsyja qe e shes është se e kam ni sony 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim